Moderní dámské a zásnubní prsteny

~ Minimalistický design

~ Extrémně pohodlné

~ Volitelné barvy zlata u všech modelů

~ Ruční výroba na zakázku

~ Limitované edice

~ Aktuální dodací lhůta 3 týdny

Práce na vstupní stránce:
zrušit odkazy z fotek – hotovo
tlačítka pod šperky jsou aktivní a zkontrolované
zkontrolovat nadpisy a ceny – hotovo
upravit texty pro klíčová slova – hotovo

rozhodnout jak označit nadpis Nevybrali jste si? – H3? nebo jen text?
zkontrolovat texty pod šperky
zkontrolovat případně upravit texty na:
– dodací lhůta – Petr by to tam nedával a proto to skryl
– výroba šperků na zakázku
dodat ilustrační fotku do odkazu Jak zjistit správnou velikost

Zásnubní prsten bílé zlato, s briliantem

Zásnubní prsten z bílého zlata – model č. 1020

Dámský prsten s briliantem „Kapka rosy.“ Prsten je možné doplnit snubními prsteny, náušnicemi a náhrdelníkem ve stejném stylu. Na výběr diamanty o váze: 0,12 – 0,16 – 0,20 – 0,25 ct.
cena: 18 100 – 29 100,- Kč

Zásnubní prsten – diamant princess – model č. 1180

Zásnubní prsten s diamantem ve tvaru čtverce lze doplnit s dámským snubním prstýnkem, s kterým tvoří kompaktní snubní set. Na výběr ze tří velikostí diamantu-princes: 0,16 ct – 0,25 ct – 0,45 ct.
orientační cena: 26 700 – 49 700,- Kč

Prstýnek s briliantem – model č. 1470

Romantický zásnubní prstýnek s briliantem je součástí kolekce „Swan.“ Elegantní prstýnek je možné doplnit zajímavými snubními prsteny s brilianty. Bílé a tmavě žluté zlato. Briliant G/SI1 o váze cca 0,16 ct.
cena: 23 800,- Kč

Zásnubní prsten s diamantem – model č. 2007

Moderní, praktický zásnubní prsten v minimalistickém stylu je možné doplnit snubními prsteny, náušnicemi a přívěskem s diamanty ve stejném designu. Přírodní diamant 0,25 ct ve tvaru čtverce.
orientační cena: 27 800,- Kč

Prsteny pro maximální pohodlí

Dámské zlaté prsteny z naší dílny, mají nadčasový design a promyšlenou kompaktní konstrukci, vymazlenou do nejmenšího detailu. Jakkoliv jsou masivní a bytelné, na ruce je téměř neucítíte.

Velikost prstenu můžeme vyrobit s přesností jedné čtvrtiny milimetru na vnitřním obvodu. To nám umožňuje upravit velikost prstenu na každý originální tvar prstu s ohledem na maximální pohodlí.

Vnitřní zaoblení obroučky pak dovoluje prstenu přizpůsobit se denním změnám velikostí prstů bez obvyklých obtíží, jako je příliš těsné stažení prstu nebo dokonce nemožnost prsten sundat.

Jsou to bez nadsázky nerozbitné šperky, které vám budou po celý život dělat jen radost a proto jsou mimořádně vhodné jako zásnubní prsteny.

Prsteny s diamanty – bageta – model č. 1181

Nevšední zásnubní prsteny s diamanty, vybroušenými do tvaru obdélníku. Prsteny vyrábíme ze všech barev zlata. Na výběr ze dvou velikostí diamantu-baguette: 0,17 ct – 0,08 ct.
orientační cena: 19 700 – 23 900,- Kč

Prsten – tahitská perla 11 mm – model č. 1400

Osobitý zásnubní prsten s černou Tahitskou perlou a brilianty je vyrobený z bílého zlata, které nikdy nezčerná. Do prstenu můžeme zasadit také perly bílé, růžové, šedé nebo zlaté barvy.
cena: 48 700,- Kč

Zásnubní prsten – briliant 0,20 ct – model č. 1060

Moderní zásnubní prsten v architektonickém designu. Briliant G/SI1 o váze cca 0,20 ct. Prsten s briliantem je vyrobený z nejtvrdší slitiny bílého zlata, které nikdy nezmění svou barvu.
cena: 31 400,-Kč

Diamantový prsten – baguette – model č. 1200

Luxusní dámský prsten s diamantem obdélníkového tvaru. Diamant Baguette G/VS1 – 0,45 ct.  Varianta prstenu: dva diamanty ve tvaru čtverce. Diamanty Princess G/VS1 o celkové váze cca 0,30 ct.
orientační cena: 36 800 – 80 400,- Kč

Upravte si prsten podle svých představ

Všechny dámské – zásnubní prstýnky vyrábíme ručně na zakázku. K výrobě používáme širokou paletu barev zlatých slitin a přírodní drahokamy nejvyšší kvality.

Každý prsten v naší nabídce můžeme upravit podle vašich představ. Do zásnubního prstenu můžeme například zasadit diamant unikátních parametrů nebo jiný vzácný drahokam, nebo prsten ozvláštnit málo obvyklou či překvapivou barevnou kombinací zlata, a proměnit tak zásnubní prstýnek v neopakovatelný originál, jehož druhou kopii zaručeně nepotkáte.

Briliantové prsteny s proužkou – model č. 1030

Dámské prsteny s briliantem a vloženou proužkou ze žlutého zlata. Matná povrchová úprava.  Možnost volby kvality diamantu: G/SI1 – F/VVS. Na výběr diamanty o váze: 0,16 – 0,20 – 0,25 ct.
cena: 24 800 – 34 300,- Kč

Prsten s briliantem 0,25 ct – model č. 1070

Klasický romantický zásnubní prstýnek s briliantem zdobí profilovaná obroučka ve tvaru subtilních lístků. Prstýnku sluší libovolná velikost briliantu v rozmezí od 0,25 ct do 0,50 ct.
cena: 36 600 – 83 500,- Kč

Zásnubní prsten - modrý safír - bílé zlato

Zásnubní prsten s modrým safírem – model č. 1182

Možnost výběru z těchto drahokamů: smaragd, briliant, rubín, český granát, modrý safír, černý diamant. Zásnubní prsten lze doplnit netradičními snubními prsteny ve stejném designu.
cena: 17 900 – 19 300,- Kč

Zásnubní  prsten s perlou Akoya – model č. 1430

Romantický zásnubní prsten s briliantem a černou mořskou perlou Akoya je vyrobený z bílého zlata, které nikdy nezčerná. Do prstenu můžeme zasadit také perlu v přírodní bílé barvě.
cena: 17 500,- Kč

Nevybrali jste si?

Navrhneme originální prsten podle vašeho zadání

Pokud jste v naší stálé nabídkové kolekci prstenů nenašli co hledáte a přesto toužíte po originálním šperku v našem stylu, můžeme se pokusit navrhnout dámský nebo zásnubní prsten podle Vašeho zadání.

Máte-li nápad na prsten nebo jen mlhavou ideu, rádi si s vámi nezávazně popovídáme. Pracujeme se širokou škálou rozpočtů, umíme naslouchat a jsme kreativní. Navštivte naši stránku Originální šperky na míru, kde se dozvíte vše o procesu navrhování a realizace osobního šperku za vaší aktivní účasti.

Dodací lhůta

Výrobní doba zásnubních prstenů v naší nabídce se pohybuje v rozmezí 14 dnů až 4 týdnů podle složitosti výroby zvoleného prstenu a také podle naší momentální vytíženosti. Pro informace o dodací lhůtě nás neváhejte kontaktovat.

nezávazně poptat na dodací lhůtu >>