Zásnubní prsten s diamantem – model č. 2007

Zásnubní prsten s diamantem princess rozšiřuje řadu našich minimalistických zásnubních prstenů, které jistě potěší ženy, vyznávající střídmý design a aktivní životní styl.

Zdánlivě jednoduchý tvar zásnubního prstenu, vytvořený důmyslným propojením kruhů a čtverců, přivádí veškerou pozornost k diamantu, zasazenému v jeho středu. Rovné a oblé linie, zkosené i zaoblené hrany, lesklé a matné plochy se dynamicky střídají a vzájemně doplňují v dokonalé harmonii.

Zásnubní prsten s diamantem č. 2007 – Technické údaje a Cena

materiál – bílé zlato
ryzost – 585/0000 (14 karátů)

kámen – přírodní diamant
barva diamantu – G (vzácně bílá)
čistota diamantu – VS1
rozměr diamantu – cca 3,50 x 3,50 mm
váha diamantu – cca 0,250 ct
tvar a výbrus – roháček, princess

povrchová úprava prstenu – kombinace lesku a matu
maximální šířka prstenu – 3,80 mm
maximální výška prstenu – 3,00 mm

orientační váha prstenu – 3,80 g
orientační cena – 27 800,- Kč

Poznámka: skutečná cena prstenu s diamantem č. 2007 se pohybuje v rozmezí cca + – 800,- Kč v závislosti na váze a kvalitě diamantu v aktuální nabídce.

Možnost výroby prstenu z vašeho zlata

Vyrábíme ručně na zakázku
Volitelné barvy zlata

Limitovaná edice
Dodací lhůta – 4 týdny

Zásnubní prsten s diamantem č. 2007 – Podrobné informace

Zásnubní prsten s diamantem je vymazlený do nejmenšího detailu. Rovná obroučka se v horní části prstenu zvedá v elegantní křivce a zároveň se rozšiřuje do stran. Uchycení čtvercového diamantu tak tvoří jakýsi „kubistický tulipán“ vznášející se nad horní plochou prstenu. To umožňuje nosit tento výjimečný zásnubní prsten na prsteníčku společně se snubním prstenem.

Horní, rovná plocha zásnubního prstenu je matná, zatímco všechny vnější hrany jsou zkosené a lesklé. Také boky prstenu a horní plošky u diamantu, ozdobené tenkými prořezy, jsou lesklé.

Na fotce je zásnubní prsten s diamantem v pilotním provedení. Z tohoto úhlu pohledu je dobře vidět hluboké zaoblení vnitřních hran prstenu, které zajistí maximální komfort během každodenního nošení.

Zásnubní prsten s diamantem č. 2007 jsme navrhli jako součást designově vyváženého snubního setu, společně se snubními prsteny s čtvercovými diamanty z  modelové řady č. 2007. Slušet mu ale bude i snubní prsten č. 1180.

Diamant ve tvaru čtverce – Princess

Na této zvětšenině si můžete detailně prohlédnou diamant, zasazený do širokých úchytů, které vystupují asi 1,50 mm nad plochu prstenu. Design tak zachovává náš styl kompaktních zásnubních prstenů, určených pro každodenní nošení. Uchycení diamantu je bezpečné, praktické a zároveň žensky jemné.

Přírodní diamant, zasazený v zásnubním prstenu č. 2007 má čtvercový tvar (roháček) a je vybroušený typem výbrusu zvaný Princess. Nejideálnější rozměr diamantu pro tento prsten je 3,50 x 3,50 mm. To odpovídá váze diamantu cca 0,22 – 0,25 ct. Barva diamantu je G, čistota VS1.

Diamant Princess je v prstenu zasazený tradiční klenotnickou metodou, tzv. zaklepáním. Tento způsob zasazení diamantu do prstenu je naprosto spolehlivý. Na vypadnutí diamantu princess ze zásnubního prstenu č. 2007 poskytujeme celoživotní záruku.

Zásnubní prsten s diamantem – žluté zlato

V naší dílně si můžete vybrat barvu zlata, která Vám nejvíce vyhovuje – od bílé, přes světle žlutou a červenou, až po sytě oranžovou a nebo rustikální bílou s odstínem slonové kosti – všechny zásnubnímu prstenu s diamantem velice sluší.

Na obrázku je zásnubní prsten č. 2007 s diamantem o váze 0,23 ct, zhotovený ze žlutého 14karátového zlata, s matnou povrchovou úpravou.

Červené (růžové) zlato a vysoký lesk

Na fotce je zásnubní prsten model č. 2007 zhotovený z červeného zlata. Na rozdíl od pilotního modelu je prsten celý lesklý.

Všechny barvy zlatých slitin, které v naší dílně používáme, jsou stálé a časem se nijak nemění.

Bílé zlato, které nikdy nezčerná

Pilotní model zásnubního prstenu s diamantem ve tvaru čtverce je vyrobený z bílého 14karátového zlata. Slitina bílého zlata, kterou v naší dílně používáme, je pro svou tvrdost a vysoký bod tání určená jen pro náročné ruční zpracování.

Má noblesní bílou barvu s lehce namodralým nádechem. Je to přirozený odstín zlaté slitiny, proto bílá barva zásnubního prstenu s diamantem č. 2007 zůstane stále stejně bílá za třicet let, jako první den. Na změnu barvy zásnubního prstenu s diamantem princess č. 2007 poskytujeme celoživotní záruku.

Zásnubní prsten s diamantem č. 2007 - Záruky a benefity

Doživotní záruka:
na Změnu barvy bílého zlata
na Vypadnutí diamantu
na Deformaci prstenu
Celoživotní servis

Zdarma:
Certifikát k diamantu
Luxusní etue
Poštovné a balné
Zapůjčení měřících kroužků

Zásnubní prsten s diamantem č. 2007  lze doplnit dalšími šperky do soupravy

Zásnubní prsten s diamantem princess č. 2007 je možné doplnit snubními prsteny, náušnicemi a náhrdelníkem s diamanty ve stejném designu. Všechny jednotlivé kusy této kolekce zachovávají strohý, jasný a elegantní tvar, které jsou ve vzájemném dokonalém souladu.

Diamantové šperky soupravy č. 2007 je proto možné libovolně kombinovat. Navíc lze každý šperk s diamanty princess pořizovat postupně i v rozmezí několika let s jistotou, že je vyrobíme ze stejné zlaté slitiny, ve stejném designu i kvalitě.

Odkazy na stránky jednotlivých šperků soupravy č. 2007

Poznámka: budeme přepisovat čísla modelů u fotek z 1180 na 2007 aby to ladilo se stránkami?

Na Váš komentář nebo dotaz na zásnubní prsten s diamantem č. 2007 rádi odpovíme.

Zásnubní prstýnek s briliantem č. 1470 jsme navrhli jakou součást ucelené sady společně s náušnicemi, náhrdelníkem s briliantem a snubními prsteny. Elegantní náušnice i přívěsek s briliantem, v drobných variacích opakují ladné křivky zásnubního prstýnku. Snubní prsteny posouvají myšlenku námětu o krok dále a zároveň rozšiřují barevnou paletu soupravy do harmonického celku.

Prstýnek s briliantem či další šperky z modelové řady č. 1470 mohou tvořit plnohodnotnou soupravu i jen ve dvou kusech, například náhrdelník + náušnice, náhrdelník + prsten, případně prsten a náušnice. Jednotlivé kusy soupravy je možné doplňovat postupně i v rozmezí několika let s jistotou, že je vyrobíme ze stejné zlaté slitiny, ve stejném designu i kvalitě.

Odkazy na stránky jednotlivých šperků soupravy č. 1470