Náušnice z bílého zlata – model č. 1020

Čisté linie a design, promyšlený do nejmenšího detailu, tvoří z těchto náušnic nadčasový, elegantní šperk pro každou příležitost.
Náušnice z bílého zlata mají kónický tvar – směrem k diamantu se rozšiřují a zároveň zvyšují. Horní i spodní strana náušnic je mírně oblá. Náušnice jsou ozvláštněné oválnými výřezy, které otvírají boční pohled na brilianty, hladce zasazené do jedné roviny s povrchem náušnic. Náušnice jsou celé lesklé.

Bílé zlato – záruka kvality

Náušnice model č. 1020 jsou vyrobené z nejtvrdší slitiny bílého 14karátového zlata, určené pro náročné ruční zpracování.

Bílé zlato, které v naší dílně používáme, má noblesní, lehce našedlou barvu s namodralým nádechem. Tato barva zlaté slitiny je stálá a časem se nijak nemění. Na změnu barvy bílého zlata poskytujeme celoživotní záruku.

Na fotce je pilotní model náušnic č. 1020, zhotovený z bílého 14karátového zlata, v lesklém provedení. Náušnice jsou opatřeny spolehlivými, masivními puzetami.

Moderní design a tradiční žluté zlato

Náušnice s brilianty č. 1020 můžeme na přání vyrobit i ze žlutého zlata, kterému nejvíce sluší povrch vyleštěný do vysokého lesku.

Na fotce jsou náušnice č. 1020 ze žlutého 14karátového zlata vybaveny šroubovacími balónky.

Náušnice z bílého zlata – brilianty

V náušnicích model č. 1020 jsou zasazené přírodní diamanty vybroušené do kulatého tvaru, briliantovým brusem.

Brilianty do náušnic zasazujeme ručně, klasickou klenotnickou technikou tzv. zaklepáním, což je nejspolehlivější způsob upevnění diamantu ve šperku. Na vypadnutí diamantů z náušnic č. 1020 poskytujeme celoživotní záruku.

Na fotce jsou náušnice model č. 1020 zhotovené z bílého 14karátového zlata s matnou povrchovou úpravou.

Volitelné náušnicové zapínaní

Náušnice z bílého zlata č. 1020 můžeme vyrobit s dříkem na pružící klenotnickou puzetu nebo s dříkem se závitem na šroubovací balónek dle Vašeho výběru. Oba typy náušnicového zapínání z naší dílny jsou ručně dělané, masivní a stoprocentně spolehlivé.

Na fotce jsou náušnice č. 1020 v netradiční, červenobílé kombinaci.

Náušnice z bílého zlata č. 1020 – Technické údaje a Cena

materiál – bílé zlato 585/1000 – 14 karátů
kameny – přírodní diamanty – barva G, čistota SI
rozměry a váha – Ø cca 3,40 mm, hmotnost cca 0,160 ct x 2 kusy
tvar a výbrus – kulatý, briliant

délka náušnic – 18 mm
povrchová úprava – lesklá
zapínání náušnic – klenotnická puzeta nebo šroubovací balónek

orient. váha náušnic – 5,00 g
cena náušnic – 40 600,- Kč

Změna barvy zlata cenu náušnic nijak neovlivní.

Náušnice z bílého zlata č. 1020  lze doplnit dalšími šperky do soupravy

Náušnice z bílého zlata č. 1020 jsme navrhli jakou součást ucelené soupravy společně s náhrdelníkem, dámským prstenem a snubními prsteny. Dámský – zásnubní prsten i náhrdelník zachovávají strohý, jasný a elegantní tvar, který dokonale ladí s designem náušnic. Snubní prsteny pak soupravu rozvíjejí do větší zdobnosti. Všechny varianty soupravy č. 1020 si můžete prohlédnou ve fotogalerii.

Souprava vypadá zajímavě také pouze ve dvou kusech, například náušnice + přívěsek, náušnice + prsten, případně jen přívěsek a prsten. Jednotlivé kusy soupravy je možné doplňovat postupně i v rozmezí několika let.

Odkazy na stránky jednotlivých šperků soupravy č. 1020

Na Váš komentář nebo dotaz na náušnice z bílého zlata č. 1020 rádi odpovíme.