Proč šperk z naší dílny?

Pět dobrých důvodů proč si vybrat nás, co od nás můžete očekávat, co děláme a co neděláme

Na stránkách tohoto typu se většinou dozvíte že:

„Pro maximální spokojenost našich klientů využívá naše mladá dynamicky rostoucí společnost všech moderních trendů a technologií, čímž je schopna zajistit nejnižší ceny a rychlost realizovaných zakázek.“

Bohužel nic z toho u nás neplatí.
Nejsme už mladí, dynamičtí, rostoucí, rychlí ani levní a spíše než moderních technologií využíváme léty ověřené přednosti ruční práce ;).

1. Profesionalita = odbornost

U nás tento pojem znamená, že nebudete jednat s „odborně vyškoleným personálem“, ale přímo s námi tzn. špičkovými mistry zlatnického řemesla, kteří za svoji práci ručí svojí pověstí.

2. Držíme slovo

Banální přednost? Podle nás ne tak docela. Jednoduše řečeno, když se na něčem dohodneme tak to platí. Ať se to týká sjednané schůzky, dohodnuté zakázky, termínu dokončení nebo ceny.

Mimochodem, k předem dohodnuté ceně si nikdy neúčtujeme žádné další příplatky přirážky vícepráce a podobně. Na našem webu jsou uvedeny jasné a srozumitelné ceny. Nepoužíváme výrazy typu cena od, cena na optání a pod.

3. Individuální přístup

Ruční práce, naše kreativita a letité zkušenosti se zlatnickým řemeslem nám umožňují, abychom přistoupili zcela jedinečně ke každému Vašemu požadavku. S některými možnostmi se můžete seznámit na stránce Jak vybrat šperk, ale tím meze našeho tvořivého přístupu rozhodně nekončí.

Pokud je to jenom trochu možné, jsme schopni přizpůsobit se i Vašim individuálním časovým možnostem, např. večer nebo o víkendu.

4. Přátelská a trpělivá komunikace

Často podává informace o zlatých špercích, diamantech nebo perlách více či méně příjemná slečna na dobré adrese v centru.
V naší zlatnické dílně budete o tyto půvaby ochuzeni. Ale můžeme Vám nabídnout jiné výhody.

Myslíme si, že umíme vysvětlit složité věci z oblasti zlatnictví, klenotnictví a drahých kamenů srozumitelným způsobem. Nepoužíváme zavádějící informace. Vyhýbáme se odborným a slengovým výrazům a když už je používáme, snažíme se jejich význam vysvětlit. Jestli má jakékoliv řešení své stinné stránky, nezatajujeme je.
Pokud něco není v našich silách nebo si mylíme, že by to nedopadlo dobře, řekneme to rovnou a neslibujeme neproveditelné.

5. Dokonalé provedení, kvalitní materiály a servis

Přesto že jsme zařadili tento bod jako poslední, je pro nás kvalita námi vyrobených šperků za každých okolností na prvním místě.

Když se na náš šperk podíváte zezadu, zevnitř nebo zespoda, uvidíte stejně dokonalé řemeslné zpracování jako při pohledu zepředu. Na našich špercích nenajdete žádné nerovnosti, praskliny v materiálu, nebo nedoleštěné části. Zlatý materiál, který používáme nikdy nezmění barvu (např. bílé zlato nezežloutne). Všechny námi vyrobené prsteny se Vám nikdy nezdeformují a mají vnitřní hrany zaoblené tak, aby se příjemně nosili. Bezchybně funguje zapínání u náušnic a řetízků.

Diamant nebo jakýkoliv jiný drahý kámen, který do šperku zasadíme nikdy nevypadne a automaticky k němu náleží certifikát soudního znalce z oboru gemologie, ne firemní kartička.

Vkusná luxusní krabička ve které je šperk spolehlivě uložen je samozřejmostí.

Protože nám každý šperk projde rukama, od jeho návrhu, přes jednotlivé kroky výroby až po předání zákazníkovi, jsme schopni na něm i po letech provést jakoukoli opravu, úpravu nebo odborné vyčištění.

Co od nás čekat nemůžete

Neposkytneme Vám iluzi výhodného nákupu formou informace cena před slevou a cena po slevě. Nesetkáte se u nás s věrnostními programy, protože starých zákazníků si vážíme stejně jako nových. Nenarazíte u nás na „výhodné balíčky“. Nepořádáme soutěže a ankety o zajímavé ceny.
Nevyprazdňujeme sklady a k objednanému šperku nedostanete dárek navíc. O ceně smlouvat neumíme a proto to neděláme.