Perlový náramek – Ø 7,5 – 8 mm – model č. 8008

Jednořadý perlový náramek č. 8008 z japonských mořských perel Akoya je navázaný z perel o průměru 7,50 až 8,00 mm. Perly této velikosti jsou již dost velké a sluší ženám, které umějí nosit „viditelné“ šperky.

Jemně třpytivé perly Akoya mají přirozený bílý odstín s narůžovělým leskem. Perly vynikají pravidelným kulatým tvarem a vysokým leskem. Povrch perel je téměř dokonale hladký, jen tu a tam lze zahlédnout drobné nerovnosti. Jednotlivé perly náramku jsou navázané na hedvábné šňůře a jsou zajištěné malými, pevnými uzlíky. Dokonale navázané perly zajišťují stejnoměrný ohyb náramku po celé délce.

Perlový náramek je zakončený lesklým uzávěrem ve tvaru kuličky z bílého nebo žlutého 14-ti karátového zlata dle Vašeho výběru. Náramek z perel Akoya 7,5 – 8 mm standardně vážeme na délku 19 – 20 cm včetně uzávěru.

Perlový náramek č. 8008 – Technické údaje a Cena

délka náramku – 19 – 20 cm včetně uzávěru
materiál uzávěru – bílé nebo žluté zlato 585/000 – 14 karátů
druh a tvar uzávěru – zámkový, kulička o průměru 7,00 mm
povrchová úprava – lesklá
perly – mořské, kultivované
druh a původ – japonská Akoya
tvar perel – kulatý, pravidelný
velikost perel – Ø 7,50 – 8,00 mm
barva perel – bílá
lesk perel – vysoký
cena náramku – 19 700,- Kč

Dostupnost na optání

Perlový náramek č. 8008 lze doplnit náhrdelníkem a náušnicemi

K perlovému náramku model č. 8008 můžeme navázat také perlový náhrdelník z mořských perel Akoya stejné kvality. Celou soupravu pak doladit náušnicemi s perlami a brilianty.
Perlám sluší jednoduchost, souprava proto vypadá dokonale již ve dvou kusech, například perlový náhrdelník + náušnice, nebo perlový náramek + náušnice či perlový náhrdelník + perlový náramek. Mořské perly Akoya je výhodné pořizovat najednou – tehdy můžeme zaručit, že všechny perly v celé soupravě budou mít stejnou barvu, kvalitu povrchu i stejně intenzívní lesk.

Jednotlivé kusy soupravy je také možné pořizovat postupně. V takovém případě se vždy maximálně snažíme, aby i při dodatečném doobjednání dalšího kusu soupravy byly perly co nejvíce podobné těm, které již spokojená majitelka tak ráda nosí.

Odkazy na další šperky perlové soupravy č. 8008

Na Váš komentář nebo dotaz na perlový náramek č. 8008 rádi odpovíme.