Náušnice s briliantem – model č. 1470

Jemné, elegantní náušnice ve tvaru kapky jsou zhotovené z bílého 14 karátového zlata.
Tělo náušnic tvoří plastické, zaoblené linie, které se ladně vinou kolem zářících briliantů. Tvar náušnic je zrcadlově obrácený – v každém páru je tedy levá a pravá náušnice.

Přírodní motiv náušnic s briliantem zdůrazňují barevné akcenty v podobě sytě žlutých klínků, které – stejně jako květy na stvolu – nejsou úplně stejné. Na každé náušnici je klínek jinak velký a posazený na jiném místě. Náušnice jsou celé lesklé, žluté klínky jsou příčně matné.

V náušnicích jsou zasazené přírodní brilianty o celkové váze cca 0,32 ct. Barva briliantů je G, čistota SI1. Na přání můžeme dodat brilianty vyšších parametrů.
Brilianty jsou v náušnicích zasazeny do masivních lůžek, která mají shodnou barvu s vloženými ozdobnými klínky, a jsou lesklá. Tato lůžka jsou viditelná pouze ze zadní strany náušnic, kde tvoří zajímavý barevný detail.

Zaoblené spodní hrany, způsob zasazení briliantů a celkově precizní provedení náušnic s briliantem č. 1470, umožňují každodenní pohodlné nošení.

Náušnice s briliantem – bílé a červené zlato

Při tvorbě šperků v naší dílně vždy promýšlíme více barevných variant a kombinací. Výjimkou nejsou ani tyto nevšední náušnice s briliantem č. 1470.

Na obrázku jsou náušnice zhotovené z bílého zlata v lesklém provedení. Narozdíl od pilotního modelu, tyto náušnice zdobí příčně matné klínky z červeného (růžového) 14 karátového zlata.
Náušnice s briliantem č. 1470 na fotce jsou opatřeny šroubovacím balónkem.

Náušnice s briliantem – žluté zlato

Klasické zlaté – to jsou náušnice s briliantem č. 1470 v žlutém provedení. Typická, jasně žlutá barva 14 karátového zlata dodá náušnicím hřejivou atmosféru. Příčně matné, ozdobné klínky z bílého zlata náušnice decentně odlehčují a přivádějí veškerou pozornost k zasazeným briliantům.

Náušnice s briliantem č. 1470 na fotce jsou opatřeny klenotnickými puzetami, zhotovené taktéž ze žlutého 14 karátového zlata.

Náušnice s briliantem ze zlatnické dílny – záruka kvality

V naší dílně vyrábíme všechny náušnice stoprocentně ručně. Už jen tím je každý kus malým originálem. Při výrobě používáme výjimečně bílé zlato, jehož barva se v čase nijak nemění.
Přírodní brilianty zasazujeme klasickou klenotnickou technikou tzv. zaklepáním, při kterém přetahujeme zlato přes okraj briliantů. Takto zasazené brilianty nemají šanci ze šperku vypadnout.

Náušnice s briliantem č. 1470 vybavujeme nejkvalitnějším, dokonale spolehlivým zapínáním. Vybrat si můžete ze dvou vhodných náušnicových mechanik, a to buď klenotnické puzety nebo šroubovací balónky dle vašeho výběru.

Na bezpečný chod zapínání náušnic, změnu barvy bílého zlata a vypadnutí briliantů z náušnic č. 1470 poskytujeme celoživotní záruku.

Náušnice s briliantem č. 1470 – Technické údaje

materiál – bílé a žluté zlato 585/1000 – 14 karátů
kameny – přírodní diamanty – barva G, čistota SI1
rozměry a váha diamantů – průměr 3,50 mm – hmotnost cca 0,16 ct x 2 kusy
tvar a výbrus diamantů – kulatý, briliant
povrchová úprava náušnic – kombinace lesku a matu
délka náušnic – 16 mm
zapínání náušnic – klenotnická puzeta nebo šroubovací balónek
orientační váha náušnic – 3,50 gramu
cena – 34 200,- Kč

Náušnice s briliantem č. 1470 lze doplnit dalšími šperky do soupravy

Náušnice s briliantem č. 1470 jsou součástí ucelené soupravy společně s dámským – zásnubním prstýnkem a náhrdelníkem. Elegantní, vzdušný prstýnek i náhrdelník s briliantem, v různých variacích opakují barevnou kombinaci i ladné křivky náušnic.
Tuto sadu briliantových šperků mohou ozvláštnit i nevšední snubní prsteny, které rozvíjejí téma objetí a zrození o krok dále a zároveň rozšiřují barevnou paletu soupravy do harmonického celku.

Jednotlivé šperky s brilianty ze soupravy č. 1470 je možné doplňovat postupně i v rozmezí několika let s jistotou, že je vyrobíme ze stejné zlaté slitiny, ve stejném designu i kvalitě.

Odkazy na stránky jednotlivých šperků soupravy č. 1470

Pro podrobné informace k náhrdelníku s briliantem, zásnubnímu prstýnku nebo snubním prstenům s brilianty z modelové řady č. 1470 si v přepínací tabulce klikněte na fotku vybraného šperku.

Na Váš komentář nebo dotaz na náušnice s briliantem č. 1470 budeme rádi reagovat.