Perlový náhrdelník – Ø 5,5 – 6 mm – model č. 8005

Klasický, perlový náhrdelník z japonských mořských perel Akoya je navázán z perel o velikosti 5,50 až 6,00 mm.
Jemný perlový náhrdelník s perlami spíše menší velikosti je určen pro dívky a subtilnější ženy.

Perly Akoya mají přirozeně bílou barvu s lehounkým narůžovělým odstínem. Perly jsou pravidelně kulaté a mají hladký povrch s malými nerovnostmi a vysoký lesk. Jednotlivé perly náhrdelníku jsou oddělené malými pevnými uzlíky, které perly chrání před vzájemným otěrem a zajišťují stejnoměrný ohyb náhrdelníku po celé délce.

Perlová šňůra je ukončena zlatým zámkovým uzávěrem ve tvaru kuličky v bílé nebo žluté barvě dle Vašeho výběru.
Tento perlový náhrdelník obvykle vážeme na délku 41 – 42 cm včetně uzávěru. Na přání je možné navázat náhrdelník v jiné délce.

Perlový náhrdelník č. 8005 můžeme dodat i dvouřadý, třířadý nebo v libovolném počtu řad. Pravé mořské perly jsou komoditou, jejíž cena kolísá – stejně jako u zlata. Cenu perlového náhrdelníku sestaveného z více řad, Vám rádi sdělíme na optání podle aktuální nabídky perel.

…pravé mořské perly Akoya se vyznačují širokou paletou jemných, měňavých odstínů bílé barvy od mléčné, přes zelenkavou a namodralou až k stříbrošedé a od jemně losové, přes narůžovělou až k sytým růžovým a krémovým odstínům. Proto, uvažujete-li o soupravě perlového náhrdelníku s náramkem, je vždy výhodnější objednat oba kusy současně. Tak máme možnost vybrat perly stejné kvality se shodným barevným odstínem a intenzitou lesku.

Při pozdějším, dodatečném výběru perel na perlový náramek už nemůžeme zaručit, že perly budou mít přesně stejný barevný odstín nebo lesk. Vždy se však snažíme vybrat z aktuální nabídky ty nejvhodnější perly, ať už jde o náramek nebo náušnice…

Perlový náhrdelník č. 8005 – Technické údaje a Cena

délka náhrdelníku – 41 – 42 cm včetně uzávěru
materiál uzávěru – bílé nebo žluté zlato 585/000 – 14 karátů
druh a tvar uzávěru – zámkový, kulička o průměru 6,00 mm
povrchová úprava – lesklá
perly – mořské, kultivované
druh a původ – japonská Akoya
tvar perel – kulatý, pravidelný
velikost perel – Ø 5,50 – 6,00 mm
barva perel – bílá
lesk perel – vysoký
cena náhrdelníku – 23 200,- Kč

Dostupnost na optání

Perlový náhrdelník č. 8005 lze doplnit náramkem a náušnicemi

K perlovému náhrdelníku model č. 8005 si můžete objednat také perlový náramek z mořských perel Akoya stejné kvality. Celou soupravu pak doladit jednoduchými perlovými náušnicemi na nýtek s puzetkou nebo šroubovacím balónkem.

Odkazy na stránky jednotlivých šperků perlové soupravy č. 8005

Na Váš komentář nebo dotaz na perlový náhrdelník č. 8005 rádi odpovíme.