Moderní snubní prsteny – model č. 1180

Tyto vskutku netradiční snubní prsteny jsme navrhli tak, aby společně se zásnubními prsteny z modelové řady č. 1180 vytvořily moderní variabilní snubní set. Oba snubní prsteny jsou na první pohled rozdílné. Ostatně odlišnost, při vzájemném pochopení, může být v životě moderního páru velkou výhodou.

Pánský snubní prsten má technický až architektonický vzhled. Vlídnou energii mu dodává kombinace lesklých zkosených hran a matné povrchové úpravy. Pánský prsten je široký 4,20 mm. Stavbou obroučky přesně kopíruje tvar zásnubního prstenu č. 1180 – 82, zatímco dámský snubní prstýnek je tvořen jemným lesklým kroužkem, prozářeným řadou jedenácti briliantů, jejichž neustále se měnící odlesky nikdy neomrzí.

Posunutím táhla doprava na fotce odkryjete hlavní ideu, se kterou jsme počítali od samého začátku tvorby snubních prstenů č. 1180.

Zásnubní prsten s diamantem princess č. 1180 vytváří společně s jemnou briliantovou řadou na dámském snubním prstenu č. 1180 moderní, designově vyvážený set.

Barevné variace zlata a počtu zasazených briliantů

Moderní bílé zlato, klasické žluté zlato, ale i romantická barva zlata červeného. Jak je vidět barevným kombinacím meze neklademe. Změna barvy zlata výslednou cenu prstenů neovlivní.

Když zpozorníte, zjistíte, že i různý počet zasazených briliantů vytvoří na dámském snubním prstenu jinou atmosféru. Šířka dámského snubního prstenu je 1,80 mm a zůstává stejná, mění se jen počet briliantů.

Ve snubním prstýnku z bílého zlata je zasazeno 7 briliantů. Počet briliantů v prstýnku ze žlutého zlata je 11. Tento počet briliantů je i v základním modelu.

Řada 15 kusů briliantů je vidět v dámském snubním prstýnku z červeného zlata.

I když zde uvádíme tři možné varianty briliantových řad v dámském snubním prstenu, skutečný počet briliantů je libovolný. Na přání můžeme dodat také brilianty větší nebo vyšších parametrů. Standardně do dámských snubních prstenů model č. 1180 zasazujeme přírodní brilianty v barvě G -H a čistotě VS. Rozdíly v ceně dámského snubního prstenu s ohledem na počet zasazených briliantů najdete podrobně rozepsané v technických údajích.

Moderní design a klasické žluté zlato

Žluté zlato v tradiční lesklé povrchové úpravě tento moderní až puristický design příjemně prohřeje.

Oproti pilotnímu modelu je pánský snubní prsten široký 5,00 mm.
V dámském snubním prstenu je zasazena delší řada briliantů a to v počtu 15 kusů. Při pohledu na prst shora, pokrývají diamanty celou viditelnou plochu prstenu.

Snubní prsteny model č. 1180 – červené zlato

Možná odvážné provedení, ale na zakázku můžeme vyrobit snubní prsteny č. 1190 také z červeného zlata. Na fotce je pánský snubní prsten široký 5,00 mm, dámský snubní prsten zdobí 7 briliantů. S lesklou povrchovou úpravou vypadá tento pár moderních snubních prstenů velmi noblesně.

Pro zajímavost si prohlédněte celý set (posunutím táhla doprava). Na první pohled upoutá netradiční zásnubní prsten, model č. 1181. Že je zásnubní prsten z bílého zlata? A že v něm není zasazený klasický briliant ale obdélníková bageta? Tuto smělou kombinaci jsme zařadit museli, je naše oblíbená.

Řada 15 briliantů v dámském prstenu – bílé zlato

Jediný rozdíl mezi snubními prsteny na dolní fotce a pilotním modelem na začátku stránky je delší řada briliantů, zasazených v dámském prstenu. V tomto případě je jich patnáct.

Posunutím táhla doprava odkryjete další originální možnost dámského setu. Zásnubní prsten s modrým safírem č. 1182 v symbióze s řadou briliantů vytváří barevně atraktivní, hravou náladu.

Moderní snubní prsteny č. 1180 – Technické údaje a Cena

materiál – bílé zlato 585/1000 – 14 karátů
kameny – přírodní diamanty – barva G, čistota VS
tvar a výbrus – kulatý – briliant
počet a váha diamantů – 11 kusů o celkové hmotnosti 0,140 ctč

šířka prstenů – 1,80 a 4,20 mm
výška prstenů – 1,90 mm
povrchová úprava prstenů – vysoký lesk v kombinaci s matem

orientační váha páru – 7,50 g
cena pilotního páru – 26 700,- Kč

Cena pánského prstenu č. 1180:
o šířce 4,20 mm – 11 700,- Kč
o šířce 5,00 mm – 12 800,- Kč

Cena dámského prstenu č. 1180:
se 7 brilianty o celkové hmotnosti 0,090 ct – 12 600,- Kč
s 9 brilianty o celkové hmotnosti 0,110 ct – 13 800,- Kč
s 11 brilianty o celkové hmotnosti 0,140 ct – 15 000,- Kč
s 15 brilianty o celkové hmotnosti 0,190 ct – 16 500,- Kč
s 23 brilianty o celkové hmotnosti 0,290 ct – 20 400,- Kč

Moderní snubní prsteny č. 1180 – varianty a kombinace

Moderní snubní prsteny č. 1180 je možné jakkoliv kombinovat a použít je dle vlastního uvážení. Kromě výše popsaného kompletního snubního setu je možné využít i jednotlivé prsteny jako samostatné šperky.
K snubním prstenům č. 1180 lze dominantní dámský prsten s centrálním diamantem nebo safírem k briliantové proužce pořídit dodatečně (jistě se v budoucnu příležitost najde). Můžete postupovat i opačně – zvolit za dámský svatební (snubní) prsten, pouze některý z prstenů č. 1180 s centrálním diamantem a briliantový kroužek pořídit dodatečně.

Pánský snubní prsten z tohoto páru může zároveň posloužit i samostatně jako osobitý, moderní, pánský prsten, pro muže sledujícího současné trendy.
Briliantový kroužek č. 1180, jako samostatný šperk, bude vhodným dárkem pro každou příležitost.

Odkazy na stránky jednotlivých šperků soupravy č. 1180

Na Váš komentář nebo dotaz k moderním snubním prstenům č. 1180 rádi odpovíme.