Náušnice kruhy – Ear jacket, model č. 1180

Hravé náušnice, složené ze dvou na sobě nezávislých kruhů, zaujmou nejen na první pohled.

Menší kruhy jsou lesklé a v nich se třpytí diamanty princess, precizně zasazené do dvou lišt. U větších kruhů jsme si vyhráli s ruční matnou povrchovou úpravou, a jejich dolní linie jsme rozsvítili řadou sedmi briliantů, které dodávají náušnicím dynamiku a pohyb.

Když jsou náušnice nasazené na ušním lalůčku zaujmou podruhé, a hned se nabízí otázka. Jak vlastně na uchu drží?

Posunutím táhla na fotografii doprava uvidíte, že Ear jacket je typ náušnice, který se skládá ze dvou částí.

Hlavní částí jsou minimalistické náušnice ve tvaru malých, lesklých kruhů, ozvláštněných čtvercovými diamanty princess. Jako klasické náušnice je dříkem zasunete do ušního lalůčku a zajistíte šroubkem nebo puzetou.
Druhou částí náušnic typu Ear jacket jsou zadní ozdoby. V tomto případě velké kruhy, které se nasazují na dřík ze zadní strany lalůčku a následně zajistí šroubkem nebo puzetou. Tento design vytváří zajímavý efekt – zdá se, jako by se zadní kruhy vznášely ve vzduchoprázdnu.

Kruhové náušnice – ať už samotné nebo se zadními kruhy – jsou bezpečně zajištěné šroubovacím balónkem, nebo spolehlivou klenotnickou puzetou dle vašeho výběru.

Kruhové náušnice s diamanty – ideální volba pro každý den

Pokud si nasadíte samostatné kruhové náušnice s čtvercovými diamanty, získáte noblesně decentní, minimalistický šperk, vhodný pro jakoukoliv příležitost.

I ve žluté verzi kruhových náušnic s diamanty jsme si vyhráli s detaily. Přestože je žluté zlato v tomto provedení dominantní, diamanty jsme nechali vyniknout, a bezpečně je zasadili do bílého zlata.

Ručně vyrobený, šroubovací uzávěr sice není za uchem vidět, ale uznejte, nedodá jeho provedení v bílém zlatě náušnicím hravý nádech?

Náušnice se zadními kruhy

Výjimečná událost si žádá změnu.

Přidáním většího kruhu za ucho změníte náušnice v originální šperk, který neunikne ničí pozornosti.

V případě této varianty jsou zadní kruhy hladké a lesklé, vyrobené ze žlutého zlata. Ale hodily by se i bílé, lesklé nebo matné, či ozdobené brilianty.

Změna která zaujme

Diamantové náušnice se zadními kruhy jsou variabilním hravým šperkem, který je možno libovolně kombinovat a časem rozšiřovat o další ozdoby.

Zadní kruhy se dají k náušnicím s čtvercovými diamanty doplňovat i postupně a to v mnoha variantách. Můžete si vybrat bílé, žluté, nebo červené zlato a navíc kruhy rozsvítit kratší či delší řadou drobných briliantů.

Kruhy a čtverce v červenobílé kombinaci

Jsme rádi, že můžeme naši oblíbenou kombinaci červeného a bílého zlata propagovat i u tohoto modelu náušnic s diamanty princess.

Lesklou exkluzivitu kruhových náušnic, vyrobených z červeného zlata, podtrhují ručně matované zadní kruhy ze zlata bílého. Na naši červenobílou řemeslnou hříčku se zasazením diamantu určitě upozorňovat nemusíme. 🙂

Náušnice kruhy – Ear jacket č. 1180 – Technické údaje a Cena

materiál – bílé zlato 585/1000 – 14 karátů
kameny – přírodní diamanty – barva G, čistota VS
tvar a výbrus – roháček – Princess + kulatý – Briliant
rozměry a váha diamantů – 3,00 x 3,00 mm – 2 kusy + Ø 1,50 mm – 14 kusů o celkové hmotnosti 0,500 ct

povrchová úprava náušnic – vysoký lesk v kombinaci s matem
průměr kruhových náušnic – 11 mm
průměr zadních kruhů – 16 mm
orientační váha náušnic – 6,60 g

orientační cena náušnic č. 1180:
31 800,- Kč – samostatné kruhové náušnice s diamanty princes o celkové váze 0,320 ct
21 200,- Kč – zadní kruhy se 14 brilianty o celkové váze 0,180 ct
10 300,- Kč – zadní kruhy bez briliantů

Poznámka: skutečná cena kruhových náušnic model č. 1180 se pohybuje v rozmezí cca + – 800,- Kč v závislosti na váze a kvalitě čtvercových diamantů v aktuální nabídce. Změna barvy zlata, či typ náušnicového zapínání cenu náušnic nijak neovlivní. Cenu zadních kruhů s jiným počtem briliantů rádi sdělíme na optání.

Náušnice kruhy č. 1180 – lze doplnit dalšími šperky do soupravy

Kruhové náušnice s čtvercovými diamanty model č. 1180 jsme navrhli tak, aby dokonale ladily s kruhovým náhrdelníkem. A to není všechno! Soupravu skvěle doplňují netradiční prsten s diamantem princess a originální snubní prsteny, které – nošené společně na jednom prstu – tvoří dámský snubní set.
Jednotlivé šperky s diamanty princess z modelové řady č. 1180 můžete doplňovat postupně, a to i v rozmezí několika let s jistotou, že je vyrobíme ze stejné zlaté slitiny, a ve stejném designu i kvalitě. To je určitě výhodou, protože po nákupu kruhových náušnic s diamanty nemusíte přemítat o dalším dárku k narozeninám. :-))

Odkazy na stránky jednotlivých šperků soupravy č. 1180

Na Váš komentář nebo dotaz ke kruhovým náušnicím – Ear jacket  č. 1180 rádi odpovíme.