Náušnice z bílého zlata – model č. 1020

Inspirací k těmto náušnicím s brilianty se stalo jedno jasné jarní ráno: těžká, pomalu stékající kapka rosy se na poslední chvíli zachytila v malé prohlubni, odkud, ozářena prvními slunečními paprsky, září jako jitřenka…
Plastické, tvarově jednoduché náušnice vyjadřují právě tento okamžik.

Elegantní náušnice z bílého zlata mají kónický tvar – směrem k diamantu se rozšiřují a zároveň zvyšují.
Brilianty jsou zasazené do plochy s oválnými výřezy, které otvírají boční pohled na brilianty. Horní i spodní plocha náušnic je mírně oblá.

Náušnice model č. 1020 jsou vyrobeny z nejtvrdší slitiny bílého zlata, určené pro náročné ruční zpracování. Bílé zlato má přirozenou, lehce našedlou barvu s namodralým nádechem. Tato barva zlaté slitiny je stálá a časem se nijak nemění. Náušnice jsou celé lesklé.

Brilianty jsou do náušnic zasazené klasickou klenotnickou technikou tzv. zaklepáním, což je nejspolehlivější způsob upevnění diamantu ve šperku. Na vypadnutí diamantů z náušnic č. 1020 poskytujeme celoživotní záruku.

Tyto briliantové náušnice je možné vyrobit s dříkem na klenotnickou puzetu nebo s dříkem se závitem na šroubovací balónek dle Vašeho výběru. Náušnice z bílého zlata č. 1020 lze doplnit briliantovým náhrdelníkem nebo prstenem s briliantem ve stejném stylu.

Náušnice z bílého zlata č. 1020 – Technické údaje

materiál – bílé zlato 585/1000 – 14 karátů
kameny – přírodní diamanty – barva G, čistota SI
rozměry a váha – Ø cca 3,40 mm, hmotnost cca 0,160 ct x 2 kusy
tvar a výbrus – kulatý, briliant
délka náušnic – 18 mm
povrchová úprava – lesklá
zapínání náušnic – klenotnická puzeta nebo šroubovací balónek
orient. váha náušnic – 5,00 g
cena náušnic – 40 600,- Kč

Náušnice z bílého zlata č. 1020  lze doplnit dalšími šperky do soupravy

Náušnice z bílého zlata č. 1020 jsme navrhli jakou součást ucelené soupravy společně s náhrdelníkem a prstenem. Prsten i náhrdelník zachovávají strohý, jasný a elegantní tvar, který dokonale ladí s designem náušnic. Všechny varianty soupravy č. 1020 si můžete prohlédnou ve fotogalerii.

Souprava vypadá zajímavě také pouze ve dvou kusech, například náušnice + přívěsek, náušnice + prsten, případně jen přívěsek a prsten. Jednotlivé kusy soupravy je možné doplňovat postupně i v rozmezí několika let.

Odkazy na stránky jednotlivých šperků soupravy č. 1180

Na Váš komentář nebo dotaz na náušnice z bílého zlata č. 1020 rádi odpovíme.