Diamantový náhrdelník – model č. 3010

Originální diamantový náhrdelník je vyroben polozapomenutou klenotnickou technikou „vkládání zlata do zlata“. Do žluté plochy kulatého terče náhrdelníku jsou vloženy tři postupně se zužující kruhy z bílého zlata se silným modrošedým odstínem. Tak je zaručena stálost barev, které se nikdy nemění.

Plastický náhrdelník má lehce vyklenutý, jemně hrubý střed, který spočívá na lesklém, rovném okraji, tvořícím malý schůdek. Diamant je zasazen do lesklé obruby, která mírně vystupuje nad povrch náhrdelníku. Barevný střed tvořený soustřednými kruhy prozařují drobné brilianty „rozhozené“ po ploše.

Velikost diamantového disku náhrdelníku se mění podle velikosti zasazeného diamantu. Průměr disku se pohybuje v rozmezí 26 až 31 mm.
Pletený řetízek ze žlutého zlata je pevnou součásti náhrdelníku.

Inspiraci k tomuto výjimečnému šperku nám opět darovala Příroda. Diamantový náhrdelník vystihuje přesně ten okamžik, kdy první kapky deště, tu a tam, rozvlní vodní hladinu soustřednými kruhy…

Diamantový náhrdelník č. 3010 – Technické údaje a Cena

materiál – žluté a bílé zlato 585/1000 – 14 karátů
kámen – přírodní diamant – barva G, čistota SI1
tvar a výbrus – kulatý, briliant
velikost doplňkových diamantů – Ø 1,10 mm, hmotnost cca 0,006 ct x 7 ks
povrchová úprava – kombinace lesku a jemně hrubého matu
řetízek – pletený, je nedílnou součástí náhrdelníku
orient. váha náhrdelníku – 12,20 – 19,00 g podle velikosti

cena náhrdelníku:
162 900,- Kč – s diamantem o váze 0,60 ct – (Ø přívěsku cca 26 mm)
199 100,- Kč – s diamantem o váze 0,80 ct – (Ø přívěsku cca 28 mm)
312 000,- Kč – s diamantem o váze 1,00 ct – (Ø přívěsku cca 31 mm)

Diamantový náhrdelník č. 3010 lze doplnit dalšími šperky do soupravy

Diamantový náhrdelník č. 3010 jsme navrhli jako součást ucelené soupravy, společně se stejně výjimečnými snubními prsteny a originálními náušnicemi s diamanty. Na všech špercích této nevšední soupravy se opakuje přírodní motiv soustředných kruhů, rozvlněných na vodní hladině po dopadu prvních kapek deště.
Náušnice i snubní prsteny je možné k diamantovému náhrdelníku objednávat postupně, i s odstupem několika let, se zárukou, že budou vyrobené ze stejného materiálu, ve stejném designu a ve stejně vysoké kvalitě.

Odkazy na další šperky soupravy č. 3010

Na Váš komentář nebo dotaz na diamantový náhrdelník č. 3010 rádi odpovíme.