Snubní prsteny s brilianty – model č. 1470

Originální snubní prsteny zaujmou netradiční barevnou kombinací bílého a dvou odstínů žlutého zlata. Hravou atmosféru umocňuje atypický tvar prstenů a matná povrchová úprava s jemným vlasem. Dámský snubní prsten zdobí drobné brilianty, jakoby náhodně rozstříknuté, po jedné polovině obvodu prstýnku.

Brilianty různých velikostí jsou zasazené do rozvlněné plochy dámského snubního prstenu, klasickou metodou tzv. zaklepáním. To je nejspolehlivější způsob upevnění briliantů ve šperku. Na vypadnutí briliantů ze snubních prstenů č. 1470 poskytujeme celoživotní záruku.

Snubní prsteny s brilianty jsme navrhli s úmyslem přirozeně dotvořit sadu briliantových šperků z modelové řady č. 1470 a obohatit ji o další barevný tón. Motiv láskyplných spojení, objetí a nových začátků, jsme zde vyjádřili především dynamickými předěly a barvami.

Snubní prsteny jsou rozdělené na tři nestejně dlouhé části. Nejdelší část je zhotovena z bílého 14 karátového zlata. Středně dlouhá pasáž svítí klasickou, jasně žlutou barvou 14 karátového zlata. Obě části spojuje žluté zlato sytě oranžového odstínu. Všechny přechody mezi jednotlivými barevnými úseky jsou šikmé. Protože ani jeden barevný klínek na briliantových špercích ze soupravy č. 1470 není stejný, zachovali jsme tuto ideu i u snubních prstenů.

Briliantové snubní prsteny č. 1470 jsou ze všech stran zaoblené, proto se velmi příjemně nosí. Prsteny jsou celé lesklé, pouze horní plocha prstýnků je matná.

Snubní prsteny s brilianty – lesklé

Snubní prsteny s brilianty č. 1470 mají na povrchu plasticky tvarovaný profil, připomínající vlnku na vodní hladině. Dojem zčeřené vodní hladiny ještě více zesílí u lesklé povrchové úpravy tak, jak tomu je u snubních prstenů na této fotce.

Na lesklém povrchu nejsou jednotlivé barevné předěly tak jasně viditelné jako v matném provedení. Při otáčení proto snubní prsteny vypadají jakoby pozvolna měnily svou barvu.

Z tohoto pohledu je pěkně vidět, že všechny barevné předěly na obou prstenech mají jiné úhly.

Kombinace žlutého a bílého zlata

Stačí málo a briliantové snubní prsteny č. 1470 úplně změní svůj vzhled.
V této barevné variantě jsme – oproti pilotnímu modelu – pouze přehodili poměr bílého a žlutého 14 karátového zlata, což prstenům dodává atmosféru sluncem prohřátého letního dne.

Snubní prsteny č. 1470 v převážně žlutém provedení jsou ideálním doplňkem pro prstýnek s briliantem či ostatní briliantové šperky z modelové řady č. 1470, vyrobené ze žlutého zlata.

Kombinace bílého, žlutého a červeného zlata

Snubní prsteny s brilianty model č. 1470 na dolní fotce mají vskutku neotřelou kombinaci barev. Nejdelší část obvodu prstenů je bílá, střední díl je zhotoven z tmavě žlutého zlata, nejkratší pak z červeného (růžového) 14 karátového zlata. Snubní prsteny v této barevné variantě, vyladí sadu briliantových šperků č. 1470, vyrobených v kombinaci bílého a červeného zlata, k absolutní dokonalosti.

Barvy zlatých slitin, které při výrobě snubních prstenů používáme, jsou přirozené a tudíž věčné. Jejich barevný odstín zůstává stále stejný a časem se nijak nemění.
Všechny snubní prsteny vyrábíme stoprocentě ručně. Už jen tím je každý kus skutečným originálem. Navíc tak můžeme každý model snadněji upravit podle individuálního přání. Obměnit lze téměř vše: barvu či ryzost použitého zlata, povrchovou úpravu, šířku prstenů a v neposlední řadě i velikost, kvalitu a počet diamantů. Fantazii se v naší dílně meze nekladou. 🙂

Snubní prsteny s brilianty č. 1470 – Technické údaje

materiál – bílé a žluté zlato 585/1000 – 14 karátů
kameny – přírodní diamanty – barva G, čistota SI1
počet a váha diamantů – 12 kusů o celkové hmotnosti cca 0,090 ct
tvar a výbrus diamantů – kulatý, briliant
povrchová úprava prstenů – kombinace matu a lesku
šířka prstenů – 4,00 a 5,00 mm
výška prstenů – 1,90 mm
orientační váha páru – 12,80 gramu

cena páru – 30 700,- Kč
cena páru bez briliantů – 25 800,- Kč

Snubní prsteny s brilianty č. 1470  lze doplnit dalšími šperky do soupravy

Snubní prsteny s brilianty č. 1470 jsme navrhli jakou součást ucelené sady společně s dámským – zásnubním prstýnkem, náušnicemi a náhrdelníkem s briliantem. Snubní prsteny rozšiřují barevnou paletu soupravy do harmonického celku.

Jednotlivé kusy soupravy je možné doplňovat postupně i v rozmezí několika let s jistotou, že je vyrobíme ze stejné zlaté slitiny, ve stejném designu i kvalitě.

Odkazy na stránky jednotlivých šperků soupravy č. 1470

Pro podrobné informace o zásnubním prstenu, náušnicích nebo náhrdelníku s brilianty č. 1470 si v přepínací tabulce klikněte na fotku vybraného šperku.

Na Váš komentář nebo dotaz na snubní prsteny s brilianty č. 1470 budeme rádi reagovat.