Kombinované snubní prsteny – model č. 3025

Kombinované snubní prsteny jsou vyrobené technikou „vkládání zlata do zlata“. Pruh červeného zlata je vložen do prstenů vyrobených z bílého zlata. Tím je zajištěna stálost barev, které se nikdy nezmění. Červenou proužku oddělují tenké, lesklé předěly, které prosvěcují jinak matný povrch těchto nevšedních snubních prstenů. Střízlivá kombinace bílého a červeného zlata je z těch, které se neokoukají.

Tyto kombinované snubní prsteny jsou zajímavé i tím, že každý prsten je jinak široký. Pánský snubní prsten je široký 6,00 mm, dámský snubní prsten je široký 5,00 mm. Šířka středové červené proužky se poměrově mění podle požadované šířky prstenu tak, aby vždy opticky tvořila menší třetinu.

Dámský snubní prsten je ozdoben přírodním diamantem vybroušeným do tvaru čtverce tzv. „princess“. Diamant je větší než je šířka červené proužky. Lesklé prořezy proto vypadají jakoby procházely diamantem.

Snubní prsteny jsou shora rovné s jemně zkosenými hranami. Vnitřek prstenů je zaoblený.
Povrchová úprava je také kombinovaná – horní plocha snubních prstenů je matná, tenké předěly mezi barvami jsou lesklé. Jemné, zkosené hrany, boky a vnitřky prstenů jsou lesklé.

Kombinované snubní prsteny č. 3025 – Technické údaje a Cena

materiál – bílé a červené zlato 585/1000 – 14 karátů
kámen – přírodní diamant – barva G, čistota SI
rozměry a váha – rozměr 2,40 x 2,40 mm – hmotnost cca 0,085 ct
tvar a výbrus – roháček, princess
profil prstenů – rovný
povrchová úprava – kombinace lesku a matu
šířka prstenů – 5,00  a 6,00 mm
výška prstenů – 1,90 mm
orientační váha páru – 14,50 gramů
cena jednoho páru – 44 000,- Kč

Na Váš komentář nebo dotaz na kombinované snubní prsteny č. 3025 budeme rádi reagovat.