Perlový náramek – Ø 5 – 5,5 mm – model č. 8005

Perlový náramek je sestaven z japonských mořských perel Akoya o velikosti 5,00 až 5,50 mm.
Subtilní jednořadý perlový náramek z perel menší velikosti je ideálním doplňkem dívčí garderoby jako něžný šperk pro každý den.

Pravé mořské perly Akoya jsou přirozeně bílé a mají lehký narůžovělý odstín. Pravidelný, kulatý tvar perel zdobí hladký povrch s minimálními nerovnostmi a vysoký lesk. Mezi perlami jsou navázané malé, pevné uzlíky. Perly jsou tak chráněné před vzájemným otěrem.

Perlový náramek je zakončen lesklým uzávěrem z bílého nebo žlutého 14-ti karátového zlata podle Vašeho výběru. Součástí zámkového uzávěru ve tvaru kuličky je pojistka proti nechtěnému rozepnutí. Perlový náramek č. 8005 obvykle vážeme na délku 16 – 17 cm včetně uzávěru. Na přání můžeme náramek navázat v jiné délce.

Perlový náramek č. 8005 můžeme zhotovit i dvouřadý, trojřadý nebo v libovolném počtu perlových řad. Pravé perly Akoya menší velikosti, navázané ve více řadách, vypadají velmi efektně.
Jednořadý nebo dvouřadý perlový náramek se dokonale hodí k perlovému náhrdelníku č. 8005. Víceřadý náramek pak může být osvěžujícím doplňkem i k náhrdelníku č. 8008. Cenu víceřadého náramku Vám rádi sdělíme na optání dle aktuální nabídky perel.

Perlový náramek č. 8005 – Technické údaje

délka náramku – 16 – 17 cm včetně uzávěru
materiál uzávěru – bílé nebo žluté zlato 585/000 – 14 karátů
druh a tvar uzávěru – zámkový, kulička o průměru 6,00 mm
povrchová úprava – lesklá
perly – mořské, kultivované
druh a původ – japonská Akoya
tvar perel – kulatý, pravidelný
velikost perel – Ø 5,00 – 5,50 mm
barva perel – bílá
lesk perel – vysoký
cena náramku – 10 200,- Kč

Perlový náramek č. 8005 lze doplnit náhrdelníkem a náušnicemi

V přepínací tabulce si na první fotce můžete prohlédnou celou perlovou soupravu č. 8005.
Další dvě fotky odkazují na stránky s perlovým náhrdelníkem a perlovými náušnicemi č. 8005 s podrobnými informacemi a technickými údaji.

Na Váš komentář nebo dotaz na perlový náramek č. 8005 budeme rádi reagovat.