Moderní náhrdelník – kruhy a čtverec – model č. 1180

Geometrický a přesto elegantní – takový je moderní přívěsek s čtvercovým diamantem, který obklopují dva kruhy z bílého zlata. Kombinovaná povrchová úprava umocňuje napětí i soulad těchto protichůdných tvarů. Minimalistický přívěšek je důmyslně zavěšen na kulatém zlatém řetízku. V našem podání jsou kruhy a čtverec příkladem toho, jak spolu mohou zdánlivé protiklady dokonale souznít a vytvořit vyvážený, harmonický celek.

Článkový řetízek z bílého zlata a řada briliantů

Dva zřetelné zdobné prvky navíc – kterými zde jsou řetízek typu anker a řada briliantů – dodají pilotnímu modelu moderního náhrdelníku č. 1180 oslnivější atmosféru.

Každý z obou kruhů bílého zlata jsme pojali rozdílně. Vnější kruh přívěsku je matný, ozdobený řadou čirých briliantů, zatímco vnitřní kruh je lesklý, umocněný čtyřhranným diamantem princess.
Všimnete si pověstné třešničky na dortu? Přestože asymetricky zasazená řada briliantů může na první pohled překvapit, právě s tímto rozvržením jsme si vyhráli, a je zajímavým, vtipným, prvkem tohoto exkluzivního, po všech stránkách moderního přívěsku.

Pokud hledáte originální, moderní šperk, který vám dodá šmrnc a zároveň Vás zahalí do nádhery barev a třpytu briliantů, pak je tento kruhový náhrdelník ideální volbou.

Moderní náhrdelník – řetízek na výběr

Nedílnou součástí kruhového přívěsku č. 1180 je pevný ale zároveň jemný řetízek. To znamená, že se přívěsek na řetízku volně pohybuje, ale v domácích podmínkách ho nelze z řetízku sundat. Přívěsku ve tvaru kruhů sluší dva různé typy řetízku. Vybrat si můžete buď moderní, strohý řetízek, kulatého profilu, tzv. „Strunu“ nebo klasický, blyštivý, článkový řetízek zvaný „Ankr“. Oba druhy v bílém i žlutém zlatě. Oba řetízky mají standardní délku 42 cm a váží kolem 4,20 g. Na přání můžeme délku řetízku libovolně upravit.

Každý z obou typů má svoje osobité kouzlo, které významně ovlivní atmosféru a celkový dojem z náhrdelníku.

Moderní náhrdelník – žluté a bílé zlato

Nezapomněli jsme ani na příznivce klasické elegance lesklého, žlutého zlata.

Čtvercový diamant v kruhovém přívěsku ze žlutého zlata září jako slunce. Diamant jsme poctivě zasadili do obruby z bílého zlata, se kterou barevně souzní i moderní “strunový” řetízek, opatřený spolehlivou karabinkou.

Červené zlato – mat, bílé zlato – lesk

Příznivci již vědí, že červená a bílá je naše oblíbená kombinace. Kvalitní zlato, které při naší tvorbě používáme, je určené výhradně pro ruční zpracování. Je tvrdé, přirozeně odolné a nikdy nezmění svoji barvu. Červenobílé kruhy moderního náhrdelníku model č. 1180 si proto zachovají svoji barvu navždy. Červená zůstane červenou, a bílá bílou. Naše bílé zlato nikdy nezčerná!

A úchyty, držící diamant? Ano, vnímavé nemusíme upozorňovat – přece červená a bílá v opačné barevné kombinaci! :-))

Moderní náhrdelník – záruka kvality

Čtvercový diamant, vybroušený brusem zvaný princess, je symbolem nezlomnosti a trvalosti. Tyto nezpochybnitelné vlastnosti můžeme jen podtrhnout doživotní zárukou na jeho vypadnutí. Není to jen laciná obchodní fráze. Moderní náhrdelník model č. 1180 jsme promysleli do nejmenšího detailu. Vyrobíme ho pro Vás ručně s největší precizností a důrazem na technickou dokonalost a kvalitu, s jistotou, že bude bez problémů zdobit členy vaší rodiny po mnoho generací.

Kruhový náhrdelník model č. 1180 je jedinečným moderním šperkem, který povýší jakýkoli outfit. Můžete ho nosit k elegantním šatům i k ležérnímu džínovému saku. Je skvělým doplňkem pro každou příležitost, ať už jde o slavnostní večer nebo běžný den v práci.
Stačí si jen vybrat jednu z našich variant. V každé z nich se odráží barevný a pestrý svět, plný oblin a hran, ve kterém všichni žijeme.

Moderní náhrdelník č. 1180 – Technické údaje a Cena

materiál – bílé zlato 585/1000 – 14 karátů
kameny – přírodní diamant – barva G, čistota VS
rozměry a váha – cca 3,50 x 3,50 mm, hmotnost cca 0,250 ct
tvar a výbrus – roháček, Princess

průměr přívěsku – 19 mm
povrchová úprava – kombinace matu a lesku
orientační váha náhrdelníku – 6,60 g

orientační cena náhrdelníku:
39 300,- Kč – s diamantem princess o váze 0,250 ct
46 200,- Kč – s diamantem princes + 9 brilianty o celkové váze 0,360 ct

Poznámka: skutečná cena moderního náhrdelníku model č. 1180 se pohybuje v rozmezí cca + – 800,- Kč v závislosti na váze a kvalitě čtvercových diamantů v aktuální nabídce. Změna barvy zlata cenu přívěsku nijak neovlivní.

(cena samostatného řetízku bez přívěsku: 8 500,- Kč)

Moderní náhrdelník č. 1180  lze doplnit dalšími šperky do soupravy

Moderní náhrdelník model č. 1180 jsme navrhli jakou součást soupravy společně s kruhovými náušnicemi typu ear jacket. Soupravu vhodně doplňují zásnubní prsten s diamantem princess a netradiční snubní prsteny, které mohou společně tvořit dámský snubní set. Dámský – zásnubní prsten, snubní prsteny i hravé náušnice se vyznačují originalitou a minimalistickým designem, který dokonale ladí s elegantním, střízlivým tvarem náhrdelníku.

Souprava vypadá zajímavě také pouze ve dvou kusech, například náhrdelník + náušnice, přívěsek + snubní set, případně jen náhrdelník a prsten. Jednotlivé kusy soupravy je možné doplňovat postupně i v rozmezí několika let.

Odkazy na stránky jednotlivých šperků soupravy č. 1180

Na Váš komentář nebo dotaz na moderní náhrdelník č. 1180 rádi odpovíme.