Originální snubní prsteny- model č. 3010

Originální snubní prsteny jsou vyrobené polozapomenutou klenotnickou technikou „vkládání zlata do zlata“. Do žlutých obrouček jsou vloženy tři postupně se rozšiřující pruhy z bílého zlata s modrošedým odstínem. Tak je zaručena stálost barev, které se nikdy nemění.

Zajímavým detailem je malý lesklý schůdek na žluté straně obroučky, který tvoří kontrast k jemně hrubému povrchu prstenů. Dámský prsten je ozdoben malými brilianty, které jsou „náhodně nepravidelně“ zasazené po celém obvodu.

Tyto originální snubní prsteny mohou tvořit základ nebo doplněk soupravy s diamanty model č. 3010 inspirované přírodou. Barevný dekor prstenů vystihuje přesně ten okamžik, kdy první kapky deště, tu a tam, rozvlní vodní hladinu soustřednými kruhy…

Originální snubní prsteny č. 3010 – Technické údaje a Cena

materiál – žluté a bílé zlato 585/1000 – 14 karátů
kameny – přírodní diamanty – barva G, čistota SI1
rozměry a váha – průměr 1,10 mm – hmotnost cca 0,006 ct x 11 kusů
tvar a výbrus – kulatý, briliant
profil prstenů – ve tvaru čočky
povrchová úprava – kombinace lesku a jemně hrubého matu
šířka prstenů – 6,50 mm
výška prstenů – 2,00 mm
orientační váha páru – 17,00 gramů

cena jednoho páru – 65 600,- Kč
cena páru bez diamantů – 56 700,- Kč

Originální snubní prsteny č. 3010 lze doplnit náhrdelníkem a náušnicemi

Nevšední snubní prsteny si zaslouží stejně výjimečné doplňkové šperky do soupravy a proto jsme k těmto snubním prstenům navrhli také náušnice a náhrdelník s diamanty. I na těchto špercích se opakuje motiv soustředných kruhů rozsvícených drobnými brilianty, které jsou zdánlivě náhodně rozhozené po ploše.

Náhrdelník i náušnice je možné k snubním prstenů objednat i s odstupem několika let, se zárukou, že budou vyrobené ze stejného materiálu, ve stejném designu a ve stejně vysoké kvalitě.

Na Váš komentář nebo dotaz na originální snubní prsteny č. 3010 rádi odpovíme.